×

 

Hangi saat aralığında sipariş edilen ürünler aynı gün teslim edilir?

”Aynı gün teslim” ibareli seçili ürünlerden vereceğiniz siparişler 14.00 - 20.00 saatleri arasında teslim edilir. Sipariş yoğunluğu ve teslimat saatine göre sipariş saat aralığı değişebilmektedir.

 

Aynı gün teslim için minimum sepet tutarı ne kadar?

Sepet tutarı teslimat bölgesi için minimum 500 TL'dir. 500 TL ve altı siparişleriniz aynı gün teslim kapsamına girmemektedir.

 

Hangi bölgelere aynı gün teslim parça siparişi verebilirim?

Sipariş vereceğiniz parçayı seçmeden önce gönderim adresini seçerek arama yapmanız yeterlidir. Ardından sayfa içerisindeki aynı gün teslimatlı ürünlerden dilediğinizi seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. ParçaPazarı.com'da kayıtlı adresiniz teslimat bölgesi içerisinde yer almalı. Sepet tutarı teslimat bölgesi için tanımlanan minimum tutardan yüksek olmalı. Seçili teslimat bölgesinde aynı gün teslim hizmeti için gün ve saat uygun olmalı. 

 

Aynı gün teslim hangi günler hizmet vermektedir?

Pazartesi-Cumartesi günü hizmet vermekte olup, Pazar günü hizmet vermemektedir.

 

Aynı gün teslim ürünlerimi farklı bir gün teslim almak istiyorum. Bu mümkün müdür?

Siparişiniz hazırlanma aşamasına geçmeden önce alıcı bilgilerini, gönderim tarih ve saatini "Sipariş Takip" bölümünden değiştirebilirsiniz. Hazırlık aşamasına geçen siparişlerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız, "Bize Ulaşın" sayfasındaki iletişim kanallarımızdan birini tercih ederek talebinizi iletebilirsiniz.

 

Aynı gün teslim siparişlerde iade süreçleri nasıl ilerlemekte?

Müşteri ürünü teslim almak istemez ve sipariş iptali talep eder ise sitede, hesabındaki sipariş detayı sayfasında “Sipariş Durumu” bölümünde “İade Onayı Bekleniyor” uyarısı görünür ve varsayılan iade onay süreci işler.

ParçaPazarı.com herhangi bir sebepten ötürü sipariş teslimini gerçekleştiremez ve daha sonra teslim edilmesi için onay alamaz ise müşteri sitede, hesabındaki sipariş detayı sayfasında “Sipariş Durumu” bölümünde “İade Onayı Bekleniyor” uyarısı görür ve varsayılan iade onay süreci işler.

Müşteri adresinde bulunamaz ve ParçaPazarı.com müşteriden daha sonra teslim edilmesi için onay alamaz ise müşteri sitede, hesabındaki sipariş detayı sayfasında “Sipariş Durumu” bölümünde “İade Onayı Bekleniyor” uyarısı görür ve varsayılan iade onay süreci işler.

Müşteri, siparişin başka bir gün veya bölge için hizmet verilen bir sonraki en yakın aynı gün teslim günü teslimat yapılmasını talep eder ancak uygunluk olmadığı için sipariş iadesi talep eder ise müşteri sitede, hesabındaki sipariş detayı sayfasında “Sipariş Durumu” bölümünde “İade Onayı Bekleniyor” uyarısı görür ve varsayılan iade onay süreci işler.

Aynı gün teslim ile müşteriye teslim edilmiş ürünler, müşteri iade talep ettiği takdirde normal iade süreci ile iade edilecektir.

 

 

0 ürün bulundu.
close
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için faaliyet alanlarınızı belirtmek ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Faaliyet alanı ekle