×

Müşteri İlişkileri Bildirisi

Müşteri İlişkileri Bildirisi

Hakkımızda;

ParçaPazarı.com olarak; oto bakım ve servis hizmetleri veren, yedek parça satışı yapan, esnaf ve zanaatkarlara yedek parça satın alma deneyimi sunarız. Mevcut iş modelimizde bireysel araç sahiplerine hizmet vermeyip, üyelik sistemimizin gereklerini yerine getiren, ticari faaliyeti otomotiv bakım, onarım ve servisi olan esnaf ve zanaatkarlara hizmet veririz. Müşterilerimiz ile uzun süreli iş birliği arayışında olup, satın alma süreçleri öncesinde ve sonrasında yanında olur, ihtiyaç ve taleplerine çözümler üretiriz.

Değerlerimiz;

Borusan Güvencesi

Parçası olduğumuz grubun etik değerlerini ve kurum kültürünü esas alarak; kurumsal, profesyonel bir hizmet anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürürüz. Yasalara ve mevzuata uygun iş modelleri ile çalışır, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın haklarını gözetir, etik değerler çerçevesinde rekabet hukukuna uygun olarak çalışırız.

İşinde Uzman Ekipler ile Çalışırız

İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Ekiplerimizin gelişim ve ilerlemelerine katkı sağlar, kurumsal uygulamalar ve çözümler sunar, örnek iş modelleri geliştiririz. 

Dijital ve Yenilikçi Çözümler Sunarız

Yaptığımız çalışmalarla sektörümüze yeni uygulamalar getirir, öncülük eder, her daim en iyiye ulaşmak için çalışmalarımızı sürdürürüz. Araştırmacı, meraklı ve paylaşımcıyız. Güncel gelişmeleri yakından takip eder, yeni fikir ve girişimleri destekleriz. Sorgular, araştırır, fırsatlar yaratır ve problem çözmekten keyif alırız. Kendimizi sürekli olarak günceller, doğru hamlelerde bulunur ve fark yaratan çalışma prensipleri geliştiririz.

Açık ve Şeffaf İletişim Kurarız

Açık ve şeffaf iletişim modelleri ile çalışır, dürüst, güvenilir, adil bir yaklaşım benimseriz. Müşterilerimizi dinler, erişime açık geri bildirim mekanizmaları kurarız.

Çevreye Karşı Sorumlu ve Duyarlıyız

Yaşadığımız çevreye, dünyaya ve topluma karşı sorumlu davranır, kullanıcı ve çevre dostu iş modelleri geliştiririz.  Yerli ve milli kaynaklarımızı gözetmeyi esas alır, atık oluşumunu engelleyen ve karbon ayak izini asgari seviyeye düşüren çevresel uygulamaları hayata geçiririz.Tüm iş süreçlerimizde ve sosyal hayatımızda, çevreye duyarlılık prensibini esas alır, hizmet süreçlerimiz ve uyguladığımız çalışma modellerimizi bulunduğumuz çevre ve bölgeye uygun olacak şekilde tasarlarız.

Ayrıştırıcı ve Öne Çıkan Özelliklerimiz;

 • Milyonlarca yedek parça ve binlerce markayı bünyemizde barındırır, geniş ürün yelpazesiyle kullanıcılarımıza rakiplerimizden zengin bir deneyim sunar, işinde fayda yaratmayı amaçlarız.
 • Adil rekabete inanır, sektörü ve rakiplerimizi yakından takip eder, müşterilerimizin menfaatlerini gözetir, fayda sağlayacak iş birlikleri geliştiririz.
 • Borusan güvencesi ve müşteri odaklı yaklaşımımızla satış öncesi ve sonrasında müşterilerimizin yanında olur ve tüm ihtiyaçlarını yakından takip ederiz. Profesyonel hizmet anlayışıyla çalışırız
 • Kolay erişimi destekler, kullanım kolaylığı sağlamak ve zengin bir içerik oluşturmak için teknolojiden faydalanır, sabit bir programa ve kuruluma gerek kalmadan, internet sitemiz veya mobil uygulamamız üzerinden müşterimize kullanıcı dostu çözümler sunarız.
 • Uyguladığımız sadakat programlarıyla müşterilerimizin kazançlı yedek parça satın almalarını sağlarız.
 • Türkiye’de farklı illerde yer alan teslim noktalarımız ve genişleyen depo ağımızla, müşterilerimizin yedek parça ihtiyacını hızlı ve zahmetsiz bir şekilde karşılarız.
 • Müşterilerimiz tarafından iletilen geri bildirimlere önem verir, tek tek değerlendirir, ilgili aksiyonları alır, takibini yapar ve süreçle ilgili bilgilendirmelerde bulunuruz. Tüm müşterilerimize “Tek” müşterimiz gibi yaklaşır, düzenli aralıklarla algı araştırmaları ve memnuniyet anketleri gibi çalışmalarla, müşterilerimizin memnuniyetini takip eder, ölçümler ve raporlarız.
 • Satış öncesi ve sonrası, çağrı merkezi ve WhatsApp iletişim hattımız üzerinden müşteri destek ekiplerimize kolayca ulaşılmasını sağlarız.
 • Veri ve bilgi güvenliğini esas alır, gizliliğe önem veririz.

Ödeme Yöntemlerimiz;

 • Havale/EFT: Nakit ödeme tercih eden müşterilerimizle, web sitemizde listelenen banka hesaplarından ilgili ödemeleri 7/24 FAST sistemi ile alır, müşterimizin haklarını koruyabilmek için elden nakit ödeme ile çalışmayız.

* Banka hesap bilgilerimize internet sitemizde https://www.parcapazari.com/Iletisim linkinden, çağrı merkezimiz veya WhatsApp iletişim hattımız üzerinden ulaşabilir.

 • Kredi Kartı: Sipariş sırasında kredi kartı ile ister tek çekim ister anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla vade farksız taksitli ödeme imkanları sunarız. Müşterilerimiz dilerse, bu imkandan kendi müşterilerini de yararlandırabilir.
 • Vadeli Ödeme: Vadeli çalışma isteğini ileten müşterilerimizi dinler, gerekli şartları sağlayan müşterilerimize, güncel şartlar ve imkanlar dahilinde belirlenecek sınırlar ile vadeli çalışma imkanı sunarız.  
 • Müşterilerimiz, hesap hareketleri ile ilgili tüm dokümanlara sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, fatura ve tahsilat makbuzlarını görüntüleyebilir, indir butonu ile bilgisayara kaydedebilir, çağrı merkezimiz veya WhatsApp iletişim hattımız üzerinden bilgi talep edebilirler.

Teslimat Süreçlerimiz;

 • Müşterilerimize ihtiyaç duydukları ürünü en hızlı şekilde ulaştırmayı amaçlar, hızlı, güvenli ve eksiksiz bir teslimat süreci hedefleriz.
 • Teslim noktamızın bulunduğu illerde, kendi sevkiyat araçlarımız veya lojistik hizmet iş ortaklarımız ile aynı gün teslim hizmeti sunar, müşterimize acil ihtiyaçları için “Gel-Al” imkanı yaratır, diğer iller için kargo aracılığı ile siparişleri en hızlı şekilde ulaştırmaya çalışırız.
 • Tüm siparişlerin eksiksiz bir şekilde irsaliyeli fatura ile depolarımızdan çıkışını sağlarız.
close
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için faaliyet alanlarınızı belirtmek ister misiniz?

Daha sonra hatırlat

Faaliyet alanı ekle