Yakıt Katkısı

Yakıt Katkıları

Ürünler

Otomotiv sektörünün içinde olanlar yakıt katkısının genellikle benzin düzenleyici, enjektör temizleyici, karbüratör temizleyici ya da dizel düzenleyici olarak da adlandırıldığını bilirler. Yakıt katkısı motor performansını arttırmak için kullanılan sarf ürünlerden bir tanesidir. Yakıt sistemine benzin ve oksijen gönderen enjektör memeleri bir süre sonra kir ve kalıntılardan dolayı tıkanabilir. Bu nedenle yakıt katkısı kullanmak gerekir.

Yakıt katkısı diğer kullanılan isimlerinden de anlaşılacağı üzere motor parçaları arasında oluşan kir ve kalıntıları temizler. Özellikle eski ve uzun süre bakımı yapılmamış araçlar üzerindeki etkisi büyük olur. Yakıt filtresi kullanılan araçların sürüş kalitesi artar. Araçtaki kirlenme sonucu oluşan motor gürültüsü ve performans kaybının oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Yakıt katkısı alırken spesifik problemleri çözmek için üretilmiş ürünleri almalısınız. Motor korozyonu ve gaz ayrışmasını önlemek için yakıt stabilizatörleri, soğuk havalarda aracın dizel filtrelerini açmak için Anti-Gel dizel katkıları ya da tıkanmış enjektörü için ise yakıt enjektör temizleyicileri tercih edilebilir.

Araç için en uygun yakıt katkısını sipariş etmek ParçaPazarı.com ile artık daha kolay. Uygun fiyatlar ve zengin ürün çeşidinden yararlanmak için hemen alışverişe başlayın. Aradığınız parça burada!